Adres

Mustafa Kemal Mah. ODTÜ TEKNOKENT No:280 G/1260 Çankaya/Ankara

Bizim Hikayemiz

Refero Danışmanlık ve Mühendislik A.Ş., genç ve dinamik ekibiyle, “Fon ve Hibe Destekleri Danışmanlığı” ile "Fizibilite ve Araştırma Danışmanlığı" kapsamında hazırladığı projeler ile sektörün yenilikçi danışmanlık firmasıdır.

Başlıca kuruluş ve faaliyet amacı; KOBİ’lerin, STK’ların, kurumların ve girişimcilerin fon & hibe kaynaklarına ulaşabilmesini sağlamak, ihracat süreçlerini yönetmek, fizibilite çalışmaları yapmak ve Ar-Ge/Tasarım Merkezi danışmanlığı vermek olan Refero Danışmanlık, KOSGEB, TÜBİTAK, Kalkınma Ajansları, T.C. Ticaret Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, AB gibi ulusal ve uluslararası kurumlara yönelik proje hazırlamakta ve yürütmektedir.


Misyonumuz
Çevikliğimiz, deneyimimiz ve etkinliğimizle, M. K. Atatürk'ün ilkelerine bağlı kalarak topluma, danışanlarımıza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri durmadan ve etkili bir biçimde arttırmak.

Vizyonumuz
Türkiye Cumhuriyeti'nin en çok tercih edilen ve en kaliteli hizmetini sunan danışmanlık firması olmak.
 

Neden Refero?
- İşletmenizin kapsamlı analizini yaparak işinize yarayacak fırsatları sunarız.
- Aynı dili konuşur, önerilerde bulunuruz.
- Kazan-kazan ilkesiyle hareket ederiz.
- Güncel teknolojileri ve fırsatları takip eder, kendimizi sürekli geliştiririz.
- Süreci basitleştiririz.
- Projenizin bir fikirden satışına kadar ki her aşamada yanınızda oluruz.
- Değer yaratarak kazanmanın ve sürdürülebilir büyümenin yolunu gösteririz.
- Doğru kişilerle bir araya getiririz.

Yüksek proje başarı oranımız ile danışanlarımızın ulusal ve uluslararası kaynaklardan ihtiyaçlarına uygun olan destekleri belirleyebilmeleri ve alabilmeleri konularında kapsamlı bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Etik değerlere bağlı kalarak ve danışanlarımızı doğru yönlendirerek onlarla birlikte büyümenin yolunu açarız.


Şirket bilgilerine erişmek için tıklayınız.